teisipäev, 22. juuni 2021

Tänak: olud pole nii ekstreemsed, kui 20 aastat tagasi, kuid katsetel tuleb ikkagi ennekõike ellu jääda -

Kui eestlased peavad praegu kodumaal kannatama erakordset kuumust, siis meie parim rallimees Ott Tänak «naudib» Keenias hetkel tunduvalt malbemat ilma. See tähendab, et põrgukuumus Safari võidukihutamist liiga palju mõjutama ei hakka, kuid karmide teede ning metsiku looduse tõttu on ralli siiski tänavuse MM-kalendri ekstreemseim.


Loe edasi: Tänak: olud pole nii ekstreemsed, kui 20 aastat tagasi, kuid katsetel tuleb ikkagi ennekõike ellu jääda -

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Powerstage Podcast keskendub Kreeka MM-rallile ja Delfi Rally Estonia ootustele

Autoralli MM-sarja 2026 hooaja teine pool saab alguse legendaarse Acropolis Rallyga Kreekas. Värskes Powerstage Podcasti saates analüü...