reede, 27. november 2020

Ogier enne viimast MM-rallit: mul pole midagi kaotada -

Toyota rallimeeskonnal on enne järgmisel nädalal toimuvat hooaja viimast etappi MM-sarjas kaksikjuhtimine. Nii liider Elfyn Evans kui ka teist kohta hoidev Sebastien Ogier leiavad, et Monza ralli on neile uueks väljakutseks ning igal juhul tuleb anda endast parim.


Loe edasi: Pistik Ralli Uudised välismaalt - Ogier enne viimast MM-rallit: mul pole midagi kaotada -

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Powerstage Podcast keskendub Kreeka MM-rallile ja Delfi Rally Estonia ootustele

Autoralli MM-sarja 2026 hooaja teine pool saab alguse legendaarse Acropolis Rallyga Kreekas. Värskes Powerstage Podcasti saates analüü...